Kontakt:

  • TEMA 2 Sp. z o.o.

    02-257 Warszawa

    ul. Boryny 7

  • tel. (0-22) 878 03 49

  • mail: revox@tema.plAktualności

18.02.2011

Nowe 'niewidzialne' głośniki

Przystosowane do zabudowy, są łatwe w montażu i oszczędzają wiele czasu. Nie wymagają skomplikowanych pomiarów i urządzeń montażowych. Umieszczane w powierzchni kartonowo-gipsowej, a następnie tynkowane. W zależności od upodobania może to być kolorowa farba lub modny wzór tapety. Re:sound I Invisible znika i zapewnia dyskretne nagłośnienie w pokoju dziennym, biurze lub kuchni. Odporne na wilgoć mogą być używane w łazience lub na werandzie. Różne wymiary płyty czołowej gwarantują najlepsze nagłośnienie poszczególnych pomieszczeń.


Dla uzyskania najlepszego dźwięku w głośnikach wykorzystano tzw. fale gięcia, fale poruszające się w ramach elastycznego medium. Specjalny materiał pokrywający płytę czołową jest odporny na wibracje i chroni ścianę lub sufit przed pękaniem. Niemal każdą powierzchnię można, zatem przekształcić w źródło dźwięku, a kąt działania rzędu 180° zapewnia doskonały odsłuch niezależnie od miejsca, w którym znajduje się słuchacz.

 
Połączenie odbywa się przy pomocy tradycyjnych kabli głośnikowych do specjalnego niewielkiego wzmacniacza lokalnego firmy Revox, który jest optymalnie przystosowany do tego nowego typu powierzchni „grającej“. Dzięki dopasowaniu wzmacniacza do charakterystyki powierzchni głośnika uzyskiwana jest najlepsza możliwa jakość audio.

Więcej informacji na stronie producenta: www.revox.de/#/products/detail,id=2410